Wielu ludzi nie zdaje sobie nawet sprawy, jak bardzo by? kobiet?. My osoby nie mamy odpoczynku, zawsze musimy by? w gotowo?ci, bo w ka?dej sytuacji mo?emy by? ocenione. Nie zale?nie od sytuacji, niewa?ne czy idziemy do sklepu, czy do teatru musimy wygl?da? perfekcyjnie, bo ka?dy niuans zostanie zauwa?ony nie tylko przez m??czyzn, ale r?wnie? przez nas same.

Ja, jako p?e? pi?kna od jakiego? czasu zacz??am przygl?da? si? baczniej swojej osobie i widz?c coraz to bardzo zmian ze wzgl?du na post?puj?cy wiek, postanowi?am co? z tym zrobi?. Szukaj?c odpowiedniej kuracji dla siebie, przewertowa?am wiele stron internetowych. Przeanalizowa?am oraz przetestowa?am wiele r??nego rodzaju maseczek, lifting?w czy innych peeling?w. Nie moja sk?ra jest tak specyficzna, ?e ka?da pr?ba ko?czy?a si? uczuleniem.

Ech! Ile to trzeba prze?y? b?lu, aby osi?gn?? upragnione pi?kno. Powiem szczerze, chyba zacz??am akceptowa? siebie, bo zacz??am powoli akceptowa? siebie tak?, jak? jestem. Wtedy na nie powiem, kt?re urodziny, dosta?am w prezencie dwufazow? kuracj? odm?adzaj?c? o nazwie: PERLE BLEUE!
Na pocz?tku troch? si? zdenerwowa?am, bo jak to kobieta przewrotn? jest: najpierw narzeka, ?e ?le wygl?da, a je?li kto? chce, aby wygl?da?a dobrze, to si? obra?a!

Ale ja bardzo lubi? ma?e eleganckie pude?eczka, a to opakowanie wyj?tkowo mi si? spodoba?o. Ponadto okaza?o si?, ?e Perle Bleue, to nie jest zwyk?y krem, ale zestaw kremu oraz serum.
Oczywi?cie ja, nauczona wielu do?wiadczeniami zwi?zanymi z r??nymi kremami podchodzi?am do tego materia?u bardzo sceptycznie. Na pocz?tku przejrza?am sk?ad i by?am bardzo zaskoczona, gdy? nie zauwa?y?am ?adnych sztucznych sk?adnik?w.


Wobec tego, z jakich sk?adnik?w sk?ada si? Perle Bleue?
W?r?d g??wnych aktywnych sk?adnik?w s?:
• Olejek z orzech?w makadamia – jak wszystek wie, orzechy s? w sobie wiele witamin typu A, E oraz sk?adniki mineralne. Nawil?a, od?ywia i uj?drnia sk?r?.
• Robinia akacjowa – posiada w sobie witamin? E, czyli tzw. witamin? m?odo?ci. Ma w?a?ciwo?ci antyoksydacyjne oraz cera wolniej si? starzeje. Alga ?nie?na – idealny sk?adnik dla sk?ry potrzebuj?cej regeneracji. Stymuluje produkcj? kolagenu oraz poprawia j?drno?? i elastyczno?? sk?ry.
• Krokus z?ocisty – posiada wszystkie niezb?dne dla cery witaminy. Roz?wietla i nadaje blask sk?rze wok?? okolicy oczu.
W kt?ry spos?b nale?y stosowa? zestaw Perle Bleue?
Stosowanie Perle Bleue nie jest jak?? skomplikowan? i czasoch?onn? czynno?ci?. Suplement stosowa?am tylko raz dziennie, bezpo?rednio przed snem. Sk?r? bardzo dok?adnie za pomoc? p?atk?w do twarzy oczy?ci?am z makija?u i starannie umy?am. Nast?pnie za pomoc? szpatu?ki, do??czonej do opakowania, po??czy?am krem Perle Bleue Active Retention Age z kilkoma kroplami Serum Clotho Gen i delikatnie wklepywa?am w sk?r? do momentu wch?oni?cia. P??niej wystarczy?o ju? tylko po?o?y? si? spa? i wygl?da? na efekty.
Co mo?na naby? za pomoc? zestawu?
Perle bleue active retention age to rewelacyjny suplement na zmarszczki. Produkt ten jest dostepny na poni?szej stronie perle bleue active retention age
Musz? przyzna?, ?e na efekty d?ugo nie musia?am czeka?. Ju? po tygodniu stosowania zauwa?y?am, jak moja sk?ra si? rozja?ni?a i odm?odnia?a. Nagle przegl?daj?c si? w lustrze, przesta?am zauwa?a? zmarszczki, czy kurze ?apki, kt?re by?y moim najwi?kszym problemem. Moja sk?ra stawa?a si? ?wie?sza, a mi uby?o kilka lat.
Kole?anki w pracy obserwuj?c z dnia na dzie?, jak zmienia si? moja twarz, pyta?y si?: Co takiego robi?, ?e dni lec? do przodu, a mi, zamiast przybywa?, to ubywa lat?
I kt?re by?o ich zdziwienie, ?e jedyne, co stosuj? to Perle Bleue. Po pewnym czasie przyzna?y si? nawet, ?e by?y przekonane, ?e ja codziennie nale?? do kosmetyczki i stosuj? r??ne zabiegi piel?gnacyjne na zasadzie botoksu, czy innych chemicznych substancji. Jak wszystek wie, ja jestem zwolenniczk? naturalnych metod. Dlatego te? testuj?c na sobie i swojej sk?rze ten krem, mog? w 100% poleci? produkt Perle Bleue.

Reasumuj?c, przedstawi? w kilku punktach, kt?re mo?esz uzyska? korzy?ci, stosuj?c kuracj? odm?adzaj?c? Perle Bleue:
1. Jest to pe?na kuracja, czyli po??czenie zar?wno kremu, jak i serum.
2. Produkt w naszym sk?adzie posiada same naturalne substancje.
3. Za pomoc? Perle Bleue aktywowany zostanie gen „Klotho”.Gen ten, je?li zostanie aktywowany, to dzia?a podobnie jak hormon zapobiegaj?cy starzeniu.
4. Ma w?a?ciwo?ci regeneruj?ce oraz wyg?adzaj?ce sk?r?.
5. Eliminuje lub maskuje kurze ?apki oraz zmarszczki.
6. Zmniejsza tzw. worki pod oczami.
7. Nie dostarcza ?adnych skutk?w ubocznych, typu przebarwienia czy uczulenia.

Nie widzia?am jeszcze, aby kt?ry? z krem?w, posiada? tyle pozytyw?w. Je?li chodzi o moj? osob?, to uwa?am, ?e Perle Bleue Active Retention Age zajmuje miejsce pierwsze na mojej p??ce. Ale chcia?abym, aby? Ty, r?wnie? sama przekona?a si?, czy warto stosowa? ten produkt. Dlatego zam?w ju? dzisiaj Perle Bleue, a p??niej podziel si? ze mn? swoj? opini?. Ja zam?wi?am krem z tej strony perle bleue